KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13925235
nr 1392 5235
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsningar, 2 st, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Gotland, yttermått inklusive ram: 38x48 & 42x73 cm. Signerad
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:01:40
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda